Tydzień Bibliotek w Filii nr 7 z Kubusiem Puchatkiem
11. maja Kubuś Puchatek czyta swoje przygody w Filii nr 7.
W ramach Tygodnia Bibliotek nasi najmłodsi czytelnicy wraz z opiekunami odwiedzili Filię nr 7 , aby posłuchać o przygodach małego misia, który bardzo lubi miodek, czyli Kubusia Puchatka. Potem dzieci układały puzzle i rozwiązywały rebusy rysunkowe. Przy okazji dzieci świetnie się bawiły i nawiązały nowe przyjacielskie relacje. Życzymy wszystkim, aby przyjaźń kwitła i była tak słodka jak...miodek.

