Warsztaty dla kobiet z Fundacją Dbamy o mamy w Bibliotece Głównej!
16 czerwca 2026 roku w Bibliotece Głównej odbyły się warsztaty dla kobiet z Fundacją Dbamy o Mamy.
Podczas spotkania uczestniczki miały okazję:
> nauczyć się mówić o swoich potrzebach bez atakowania innych,
> odkryć, jaki język sprzyja budowaniu dialogu i wzajemnemu zrozumieniu,
> zabrać ze sobą więcej spokoju i dobrych narzędzi komunikacyjnych na wakacje.
Dziękujemy Fundacji Dbamy o Mamy za inspirujące spotkanie oraz wszystkim uczestniczkom za aktywny udział!

