Noc Muzeów: Escape Room w Filii nr 5
W ramach Noc Muzeów, w dniu 15.05 zaprosiliśmy naszych gości do udziału w autorskim escape roomie o tematyce detektywistycznej. Uczestnicy musieli rozwiązywać zagadki, szukać wskazówek i współpracować, aby odkryć tajemnicę przygotowaną przez organizatorów. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem i dostarczyła uczestnikom wielu emocji oraz świetnej zabawy.
Dziękujemy za przybycie!

