Logo Książnicy Pruszkowskiej

Wizyta w Żłobku nr 2 z Filią 4

Dziś 11.03  drużyna  bibliotekarek z Filii 4 prowadziła wyjątkowe i bardzo radosne zajęcia w Żłobku Nr 2 . Bohaterem spotkania był sympatyczny piesek Reksio. Dzieci z dużym zaciekawieniem słuchały opowieści o jego przygodach oraz oglądały kolorowe ilustracje w książeczce. Podczas zajęć rozmawialiśmy o zwierzątkach, a maluchy chętnie naśladowały odgłosy pieska – było dużo szczekania, śmiechu i dobrej zabawy. Dzieci zamieniały się także w wesołe pieski, biegały po sali i machały „ogonkiem”.

Galeria zdjęć

Wizyta w Żłobku nr 2 z Filią 4 3 Wizyta w Żłobku nr 2 z Filią 4 2 Wizyta w Żłobku nr 2 z Filią 4 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności