Wizyta Oddziału dziecięcego Biblioteki Głównej w przedszkolu nr 6
19.06. Odział dziecięcy Biblioteki Głównej odwiedził przedszkole nr 6, aby przedstawić dwie nowe bajki dzieciom. Pierwsza książka pt. "Nie bój się mnie!" jest historią o małym nietoperzu, którego wszyscy się bali, a on za wszelką cenę chciał pokazać siebie inaczej. Dzieci zostały skłonione do refleksji czy nie należy kogoś lepiej poznać zamiast kierować się pozorami. Ponadto przedszkolaki wysłuchały książki pt. "Wakacyjne przygody tatusia muminka", która wprowadziła do zbliżających się wakacji. Cieszymy się na kolejne spotkania w nowym roku szkolnym.
