Wizyta klasy ze Szkoły Podstawowej nr 39 w Filii nr 7
Tuż przed zakończeniem roku szkolnego Filię nr 7 odwiedziła wesoła grupa uczniów z III klasy Szkoły Podstawowej nr 39.
Był to czas wymiany przeczytanych książek w ramach klubu czytelniczego na nowe pozycje, które będzie można zabrać ze sobą na wakacyjne wyjazdy.
