Logo Książnicy Pruszkowskiej

Wiosna w słoiczku w Filii nr 5

12 marca w Filii nr 5 na Gąsinie zrobiło się naprawdę kolorowo i wiosennie! Podczas warsztatów uczestnicy ozdabiali słoiczki, zamieniając je w małe, barwne dzieła sztuki. Kreatywności i pomysłowości nie brakowało, dzięki czemu powstały wyjątkowe prace.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i wspaniałą atmosferę!

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie: 19 marca będziemy obchodzić Dzień Wróbla. Do zobaczenia!

Galeria zdjęć

20260312_170217 20260312_170246 20260312_170916 20260312_172733 20260312_174008
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności