Logo Książnicy Pruszkowskiej

Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską

31 stycznia w Bibliotece Głównej odbyło się niezwykłe spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską.
Spotkanie poprowadziła Katarzyna Ostrowska, która stworzyła przestrzeń do ciekawej, pogłębionej rozmowy z autorką.

Podczas spotkania rozmawialiśmy o najnowszej książce pisarki – „Dzieci we mgle. Sprawa ginekologa”. To fascynująca historia kryminalna, prowadząca czytelnika przez mroczne, niewyjaśnione tajemnice czasów PRL-u. Książka stanowi drugą część serii kryminałów, w których zagadka kryminalna splata się z tematami medycznymi, tworząc wciągającą i pełną napięcia opowieść.

Spotkanie było przepełnione wspomnieniami, refleksjami oraz opowieściami o procesie twórczym i kulisach powstawania książki. Publiczność miała okazję poznać nie tylko literackie inspiracje autorki, ale także jej spojrzenie na historię, medycynę i ludzkie emocje.

Dziękujemy lokalnej księgarni "Ania" za dostarczenie książek na spotkanie oraz Telewizji Tel - Kab  za obecność i relację z tego inspirującego wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie spędzony, niezwykle inspirujący wieczór.

Galeria zdjęć

Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską 8 Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską 7 Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską 6 Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską 5 Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską 4 Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską 3 Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską 2 Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności