"Kot w butach" i kocie uszka w Oddziale dziecięcym Biblioteki Głównej
24.06. w Oddziale dziecięcym Biblioteki Głównej zagościła opowieść o "Kocie w butach", której mogły wysłuchać przedszkolaki w trakcie wizyty. Oprócz historii, na szafkach biblioteki pojawiły się ilustracje ułatwiające śledzenie wydarzeń. Nie zabrakło prac plastycznych, którymi tym razem były kocie uszka. Wizytę zakończył quiz i rozdanie książek do domu.
