Logo Książnicy Pruszkowskiej

Podróż z książką w Filii nr 2

11 maja 2026 roku w Filii nr 2 Książnicy Pruszkowskiej, z okazji tygodnia bibliotek, odbył się dzień pt. "Podróż z książką". Czytelnicy - podróżnicy mieli okazję zapoznać się z książkami o tytułowej tematyce, a także z ich pomocą rozwiązać quiz z wiedzy o świecie. Na najmłodszych czekały podróżnicze kolorowanki. W nagrodę za aktywność, dzieci otrzymały pluszaki, symbolizujące kroplę wody z oceanu. Życzymy dalszych, miłych podróży z naszą biblioteką! 

Galeria zdjęć

IMG_9171.jpeg IMG_9187.jpeg IMG_9189.jpeg IMG_9207.jpeg
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności