W dniu 09.04 w Filii nr 6 odbyło się spotkanie z kwietniowego cyklu gier planszowych. Tym razem na stole pojawiły się gry: "Wirus" oraz "Splendor".Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas!