Logo Książnicy Pruszkowskiej

Planszówki w szóstce

W dniu 09.04 w Filii nr 6 odbyło się spotkanie z kwietniowego cyklu gier planszowych. Tym razem na stole pojawiły się gry: "Wirus" oraz "Splendor".
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas! 

Galeria zdjęć

Planszówki w szóstce 3 Planszówki w szóstce 2 Planszówki w szóstce 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności