🪻 Filia nr 1 🪻

🪻 26.03 gościliśmy Biedronki z Przedszkola Miejskiego nr 8.

Tematem spotkania była biblioteka, a także wiosna i zbliżająca się Wielkanoc.

Na początku dzieci dowiedziały się, co to jest biblioteka i jak należy traktować książki.

Następnie wysłuchały opowiadania M. Strzałkowskiej „Wiosna”. Po przeczytaniu historii mieliśmy czas, aby wspólnie porozmawiać oraz przejrzeć dział z literaturą dziecięcą. Zapraszamy ponownie!

🪻 2 kwietnia, w dniu urodzin Hansa Christiana Andersena, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Został ustanowiony by promować wartościową literaturę i grafikę dla młodych odbiorców. Szczególnie w tym dniu zapraszamy do Filii nr 1 wszystkie dzieci!

🪻 Filia nr 5 🪻

🪻 Baśń o złym wilku i małych koźlątkach w najstarszej grupie Miejskiego Żłobka nr 1

🪻 Dzieci z Niepublicznej Szkoły nr 39 wzięły udział w spotkaniu, gdzie poznały wiele ciekawostek o historii i zwierzętach!

🪻 Filia nr 7 🪻

🪻 W Przedszkolu Miejskim Nr 12 odbyły się warsztaty z cyklu „Rok Polski”.

Dzieci poznały zwyczaje i tradycje towarzyszące świętom wielkanocnym.