Dzień dobry!

Przed Wami, podsumowanie tygodnia z Książnicą Pruszkowską!

🌻Filia nr 2🌻

🌻10.07.2024 r. dzieci z półkolonii uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych, grach i zabawach.

Wspólnie rozwiązywały rebusy wakacyjne. Dowiedziały się jakie ciekawe książki czekają na nich w Filii nr 2, a także wysłuchały opowiadań o „Domku z Czekolady” i „Zającu i Żółwiu”.

Nie mogło oczywiście zabraknąć warsztatów plastycznych! Dzieci pełne zapału kolorowały, wyklejały i wycinały malowanki związane tematycznie z postaciami z bajek, które poznały.

🌻Filia nr 3🌻

🌻10.07.2024 roku w ramach „Lata w mieście” Filię nr 3 odwiedziła kolejna grupa dzieci z Centrum Kultury i Sportu. W trakcie spotkania dzieci zwiedziły bibliotekę, dowiedziały się jak założyć kartę, na jak długo i ile można wypożyczać książek. Pod koniec wizyty, wysłuchały kilku historii skarpetek z książki. „Nowe przygody skarpetek” oraz zajęły się kolorowankami nawiązującymi do przeczytanej książki.

🌻Filia nr 7🌻

🌻Akcja „Lato w mieście”

W Szkole Podstawowej nr 5 im. Jana Paderewskiego odbyły się warsztaty edukacyjne „Jak pomóc naszej planecie” oraz spotkanie z bajką.

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu!