Mikołajkowy Konkurs Czytania – Filia nr 7 i SP nr 4

W ramach współpracy Filii nr 7 Książnicy Pruszkowskiej i biblioteki Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II został zorganizowany „Mikołajkowy Konkurs Pięknego Czytania”. 📖 🎅

Do konkursu przystąpili uczniowie klas drugich i trzecich. 👫

Zadaniem było przeczytanie fragmentu książki z serii „Czytam Sobie”.

Po naradzie jury w składzie: p. Krystyna Stępień, p. Agnieszka Przybylska, p. Irena Sosnowska – ogłosiło..

Mistrzów Super Czytania”. 👑

Zostali nimi:

Ewa Szymańska (3B), Helena Sokołowska (2D), Alan Pawlik (3C) i Mateusz Ożarek (2D).

Pozostali uczestnicy zostali „Mistrzami Czytania”.

Zwycięscy z rąk Dyrektor Szkoły Pani Marii Stawskiej odebrali dyplomy i nagrody książkowe.

Składamy gratulacje uczestnikom konkursu, wspaniałej umiejętności pięknego czytania i dziękujemy za udział!

Książnica Pruszkowska dziękuje za współpracę i składa wyrazy uznania za wkład w popularyzację: czytelnictwa wśród uczniów i naszej biblioteki.

Więcej informacji znajduje się na stronie szkoły: