Filia nr 7 i przedszkolaki

Poznaj bibliotekę i pory roku w literaturze dla dzieci

W bibliotece przy ul. Księcia Józefa 1 odbyło się kolejne jesienne spotkanie z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 12. Tym razem odwiedziła nas grupa starszaków.
Przedszkolaki poznały podstawowe zasady korzystania z biblioteki, dowiedziały się w jaki sposób można zostać czytelnikiem oraz poznały zasady poszanowania książek.
Następnie uczestniczyły w zajęciach czytelniczo – plastycznych, których tematem była jesień. Wysłuchały wierszy i opowiadań, następnie przystąpiły do tworzenia jesiennych obrazków.
Dziękujemy za odwiedzenie naszej biblioteki i do zobaczenia na kolejnych zajęciach.