Czytanie na dywanie po angielsku

Bezpłatne warsztaty: „Czytanie na dywanie po angielsku” 27 października, godz. 16:30-17:15

Zapraszamy na pierwsze warsztaty realizowane w ramach cyklu „Czytanie na dywanie po angielsku”!😊

Nasze pierwsze warsztaty to spotkanie z kameleonem, który czuje się samotny i szuka towarzystwa. I, jak to w swojej naturze mają wszystkie kameleony, upodabnia się do stworzeń/rzeczy, które napotyka.
Czy te spotkania sprawią, że w końcu poczuje się lepiej? Które z nich będzie wyjątkowe? Przekonajcie się sami biorąc udział w naszych warsztatach! Spotkanie realizujemy wokół książeczki „Blue Chameleon” napisanej przez Emily Gravett.

„Czytanie na dywanie” to wspólny projekt Szkoły Językowej Early Stage Pruszków i Książnicy Pruszkowskiej im. Henryka Sienkiewicza skierowany do wszystkich dzieci w wieku 3-6 lat mieszkających na terenie naszego miasta. Na każdym spotkaniu towarzyszy nam inna książeczka oraz mnóstwo gier i zabaw językowych; dzieci wykonują też projekt plastyczny. Po spotkaniu zachęcamy do skorzystania z bogatego księgozbioru Biblioteki: mali czytelnicy znajdą tam mnóstwo ciekawych książeczek i po angielsku i po polsku!
W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 15-oro dzieci.
Obowiązują zapisy:
filia7@biblioteka.pruszkow.pl