ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ ULUBIONY KSIĄŻKOWY BOHATER NA WAKACJACH”

Wakacje dobiegły końca, a tym samym nadszedł czas na rozstrzygnięcie naszego wakacyjnego konkursu plastycznego. Bardzo dziękujemy za wszystkie otrzymane od Was piękne prace. Wybór jedynie trzech zwycięzców był zbyt trudny, gdyż wszystkie prace zostały wykonane bardzo starannie i pomysłowo. W związku z powyższym postanowiliśmy nagrodzić trud wszystkich uczestników konkursu.
Oto przykładowe, piękne, wakacyjne prace.
Zapraszamy do Filii Nr 1 po odbiór dyplomów i nagród.
Bardzo dziękujemy za udział w wakacyjnej zabawie i zapraszamy do naszej biblioteki, gdzie czekają Wasi ulubieni książkowi bohaterzy.
Do zobaczenia w bibliotece!