PRUSZKOWSKIE WIEŚCI

Zapraszamy do lektury sierpniowego numeru Pruszkowskich Wieści. W wakacyjnym numerze m.in. wywiad z Piotrem Grządkowskim – dyrektorem ZTL Pruszkowiacy, tekst nadesłany przez czytelnika – Harcerskie lato, felieton Iwony Szewczak pt. „Artystyczne graffiti”, wspomnienie śp. mgr. inż. Marka Górskiego oraz bieżąca informacja na temat imprez kulturalnych na terenie Pruszkowa. Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią numeru.

wersja PDF

Miesięcznik Pruszkowskie Wieści dostępny jest: w siedzibie „Socjusa” Pruszkowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich – ul. Kraszewskiego 18, pruszkowskich bibliotekach m.in. Filii nr 4 (ul. Chopina 1A), Czytelni Pruskovianów (Dworzec PKP, II p.), Punkcie Obsługi Mieszkańca (POM – Dworzec PKP, Ip.).