PRZEDSZKOLAKI W FILII NR 3

W piątek, 6 maja  filię numer 3 odwiedziła grupa średniaków i starszaków z  przedszkola Promyk.

Przedszkolaki zwiedziły bibliotekę, dowiedziały  się jak wyglądają książki z biblioteki i dlaczego inaczej niż w domu  lub księgarni, a także co można robić w bibliotece, jak się do niej  zapisać, a nawet jak wygląda wypożyczanie książek przez bibliotekarzy  „od kuchni”. Później przedszkolaki miały czas aby obejrzeć  księgozbiór, co było okazją do tego aby pokazać jak traktować książki  i do ich rezerwacji, które dzieci mogą odebrać gdy zapiszą się do  naszej biblioteki.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.