LEKCJA BIBLIOTECZNA W FILII NR 9

26 kwietnia 2022, naszą bibliotekę odwiedziła grupa „Pszczółki” z Przedszkola Miejskiego nr 16

Dzieci zwiedziły bibliotekę i dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w bibliotece. Maluchy pochwaliły się, że jeden z kolegów przybył niedawno z Ukrainy. Przedszkolaki dowiedziały się co należy zrobić by zostać czytelnikiem oraz poznały zasady akcji „Mała książka Wielki człowiek”. Później wspólnie przeczytaliśmy książkę z serii -Dziecięce uczucia- pt.: „Naucz się dzielić z innymi”. Na pożegnanie dzieci zostały obdarowane słodkim upominkiem i zakładką do książki.