Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących – Edycja 2016

 

P  O  L  E  C  A  M  Y

darmowy eBook fantasy do pobrania

Książnica Pruszkowska korzysta ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

WIERSZEM MALOWANE

 

3 kwietnia, w Sali Koncertowej Pałacu Sokoła w Pruszkowie odbyła się trzecia edycja współorganizowanego przez Przedszkole Nr 11 oraz Książnicę Pruszkowską Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków – „WIERSZEM MALOWANE”.
W tegorocznej edycji wzięło udział 11 placówek przedszkolnych z Pruszkowa, prezentując 46 dzieci – laureatów konkursów wewnętrznych.


Jury w składzie:
Agnieszka Sitek – Przewodnicząca oraz członkowie – Julita Malinowska, Beata Bierakowska i Grzegorz Zegadło bardzo wysoko ocenili poziom prezentacji i przygotowanie malutkich recytatorów. Należy koniecznie zaznaczyć, że skokowo rośnie walor artystyczny tych recytacji jak również ilość przedszkoli zgłaszających małych artystów.


W III Edycji Konkursu zwycięzcami okazali się:
W grupie dzieci młodszych – Natalia Prokter ( przedszkole nr 11), Maria Bosek ( przedszkole nr 20 i Helena Darowska ( przedszkole nr 1)
W grupie dzieci starszych – Mateusz Kuzioła ( przedszkole nr 15), Katarzyna Wieteska ( przedszkole nr 11) i Tymon Kozłowski ( przedszkole nr 4) , ale tak naprawdę to zwyciężyły wszystkie dzieci.


Pozostaje tylko wyrazić głęboką radość, że nasz Konkurs spotkał się z tak życzliwym przyjęciem przedszkolaków, rodziców oraz kadry nauczycielskiej. Z nadzieją więc spoglądamy już w nadchodzący rok.

 

 

Serdeczne podziękowania za ogromny wkład pracy dla Pani Magdaleny Lewczuk i Agnieszki Pakuły z Przedszkola Miejskiego nr 11 oraz dla Pani Ewy Zaremby z filii nr 5 Książnicy Pruszkowskiej.