Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących – Edycja 2016

 

P  O  L  E  C  A  M  Y

darmowy eBook fantasy do pobrania

Książnica Pruszkowska korzysta ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Filia Nr 5 dzieciom

            Misio Tulisio –

przedstawienie o przyjaźni dla przedszkolaków

 

 

    13 czerwca w Spółdzielczym Domu Kultury przy ulicy Hubala 5,  na zaproszenie Filii Nr 5 Książnicy Pruszkowskiej gościł Teatr Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa.

To już kolejna inicjatywa, wpisująca się w szeroko rozumianą edukację teatralną organizowana przez Filię Nr 5 dla pruszkowskich przedszkolaków i podobnie jak poprzednie spotykająca się z żywym zainteresowaniem najmłodszych widzów. O czym świadczy rekordowa frekwencja.

Krakowscy artyści przygotowali dla nas specjalne przedstawienie, promujące wartości, które chcielibyśmy wpoić każdemu dziecku,  jak przyjaźń, koleżeństwo czy współdziałanie w grupie.

Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 11 i Miejskiego Przedszkola nr 12 nie tylko z wielkim zainteresowaniem obejrzały spektakl, ale również bardzo aktywnie w nim uczestniczyły.

Aktorzy potrafili umiejętnie wpleść w edukacyjne przesłanie wiele elementów, które pozwalały na współpracę widzów z aktorami.

Dzieciom  „Misio Tulisio” bardzo przypadł do gustu, ponieważ na zakończenie przedstawienia nagrodziły aktorów rzęsistymi brawami.