KONKURS FILII NR 7

REGULAMIN KONKURSU “PRUSZKÓW MIASTO MOICH MARZEŃ “

Organizator: Filia nr 7 Książnicy Pruszkowskiej ul. Księcia Józefa 1

Celem konkursu jest umożliwienie dzieciom i młodzieży zaprezentowanie swojego talentu plastycznego oraz wymarzonej wizji miasta Pruszkowa.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie pracy dowolną techniką plastyczną.

Dla uczestników konkursu przewidziano dyplomy i nagrody.

Organizator konkursu powiadomi laureatów o formie odbioru nagród drogą telefoniczną lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Prace opatrzone metryczką (imię, nazwisko, wiek, tel., e-mail) należy składać w Filii nr 7 Książnicy Pruszkowskiej ul. Księcia Józefa 1 do 26 listopada 2021 roku.

Dane kontaktowe:

e-mail: filia7@biblioteka.pruszkow.pl

tel.: 22 758 88 28

Nagrodzone prace (za zgodą opiekunów) będą wyeksponowane podczas wystawy w czytelni Filii nr 7 Książnicy Pruszkowskiej ul. Księcia Józefa 1.