CZYTELNIA PRUSKOVIANÓW NA KONGRESIE ARCHIWÓW SPOŁECZNYCH

24 września odbyło się otwarcie IV Kongresu Archiwów Społecznych organizowanego przez Centrum Archiwistyki Społecznej i Muzeum im. marszałka Józefa Piłsudskiego

Inauguracji dokonał wicepremier prof. Piotr Gliński. W drugiej części spotkania odbyła się dyskusja pt. Po co nam archiwa społeczne? W panelu udział wzięli: Katarzyna Ziętal, Justyna Dżbik-Kluge, Alicja Wancerz-Gluza, Magdalena Grzebałkowska i prof. Robert Traba. My też uczestniczymy w kongresie. Więcej o archiwum Książnicy Pruszkowskiej cały czas uzupełnianym i wzbogacanym przez materiały od mieszkańców Pruszkowa pod linkiem: