WARSZAWSKIE TARGI KSIĄŻKI 2021

XI WARSZAWSKIE TARGI KSIĄŻKI

Jedenasta edycja WTK odbyła się w tym roku w dniach: 9 – 12 września, na Placu Defilad, przed Pałacem Kultury i Nauki.

Jak co roku,w tym doniosłym wydarzeniu kulturalnym nie mogło zabraknąć Książnicy Pruszkowskiej, która promowała swoje Miasto i dorobek wydawniczy wspólnie ze Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich, na stoisku nr 21/C.

Jak na lokalną tematykę naszego wydawnictwa – odwiedziło nas sporo czytelników. Większość z nich kupiła nasze książki ( czasem po lekkiej perswazji).
Od początku nie byliśmy nastawieni na efekt komercyjny. Okazało się, że jest – i to dobrze. Najważniejsza jednak była dla nas promocja.