Historia z Filią nr 7

81. rocznica Zbrodni Katyńskiej – 13 kwietnia 2021

Dzień Pamięci Ofiar Katynia został uchwalony przez Sejm w 2007 r. dla  uczczenia wszystkich zamordowanych przez NKWD.
Święto państwowe przypada w rocznicę opublikowania przez Niemców  informacji o odkryciu masowych grobów polskich jeńców (13 kwietnia  1943 r.).

Z okazji kolejnej rocznicy Zbrodni Katyńskiej biblioteka przy ul.  Księcia Józefa 1 przygotowała dla  pasjonatów historii Polski  wydawnictwa Narodowego  Centrum Kultury.

Książki z serii Biblioteka Katyńska:
„Mój ojciec” tom 1 i 2 oraz „Żołnierze Korpusu Ochrony Pogranicza i  Straży Granicznej – ofiary Zbrodni Katyńskiej””
oraz płyty Łukasza L.U.C Rostkowskiego „Ibidem ’40”

Odbiór z zachowaniem obostrzeń sanitarnych.
Prosimy o uprzedni kontakt.
Zadzwoń lub napisz, umów się, odbierz książki i płytę w prezencie.

tel: 22 758 88 28
e-mail: filia7@biblioteka.pruszkow.pl