Czytelnia Pruskovianów latem

Od 8 czerwca będzie możliwość rezerwacji miejsca i skorzystania z materiałów Czytelni Pruskovianów

W tym celu prosimy o kontakt pod nr tel. 22-728-26-18 lub mailowo pruskoviana@biblioteka.pruszkow.pl .

Ze względu na stan epidemii oraz podwyższone wymagania sanitarne prosimy o używanie maseczki i dezynfekcję rąk przed rozpoczęciem pracy w czytelni.

Po każdej wizycie w czytelni pomieszczenie będzie wietrzone oraz będą dezynfekowane blaty i inne powierzchnie stykowe.

Informujemy o możliwości uzyskania skanu z wybranych materiałów czytelni, szczegóły po uzgodnieniu telefonicznym.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do korzystania ze zdigitalizowanych już materiałów znajdujących się w Mazowieckiej Bibliotece Cyfrowej mbc.cyfrowemazowsze.pl, Polony polona.pl, Federacji Bibliotek Cyfrowych fbc.pionier.net.pl oraz Mazowieckie Czasopisma Regionalne mazowsze.hist.pl .

Letnie godziny otwarcia Czytelni Pruskovianów

poniedziałek -12.00-18.00