Spotkanie z Filią nr 7

FERIE ZIMOWE 2020 – MOJA BIBLIOTEKA I WALENTYNKI

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 12 udowodniły, że nie straszna im brzydka pogoda.

Odwiedziły Filię nr 7, aby wziąć udział w programie przygotowanym na ferie.

W pierwszej części spotkania przedszkolaki zwiedziły bibliotekę, zapoznały się z regulaminem, poznały budowę książki, księgozbiór oraz czasopisma dla najmłodszych.

Dużą atrakcją była książka pt. „Co tak pięknie gra?”. Posiadająca kod QR, który pozwala na odtwarzanie dźwięków instrumentu ukazanego na ilustracji.

Następnie z okazji walentynek nasi goście przystąpili do tworzenia kartek.

Uwieńczeniem spotkania, były dyplomy i nagrody za przyniesione prace plastyczne „Mój ulubiony bohater literacki” oraz słodki poczęstunek.

Do walentynek dołączyła Małgosia.

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!!!

Zapraszamy!!!