Spotkanie z Ałbeną Grabowską

SPOTKANIE Z AŁBENĄ GRABOWSKĄ

Książnica Pruszkowska, Wydawnictwo Marginesy oraz Spółdzielczy Dom Kultury zapraszają na spotkanie z Ałbeną Grabowską oraz promocję jej najnowszej powieści Matki i córki.

Pani Ałbena jest również autorką książek dla dzieci (Julek i Maja w labiryncie, Julek i Maja. Powrót do gry) jak i dla średnio i całkiem dorosłych czytelniczek i czytelników (m.in. Lot nisko nad ziemią, Lady M., Coraz mniej olśnieni, Kości proroka). Pruszkowscy czytelnicy z pewnością zapamiętali Ją, jako autorkę sagi brwinowskiej Stulecie winnych.

O wszystkich tych pasjonujących tematach usłyszą Państwo podczas spotkania, a po jego zakończeniu umożliwimy zdobycie autografu Autorki.

Zapraszamy 12 grudnia o godzinie 18.00 do Spółdzielczego Domu Kultury przy ulicy Hubala 5 w Pruszkowie.

WSTĘP WOLNY