Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących – Edycja 2016

 

P  O  L  E  C  A  M  Y

darmowy eBook fantasy do pobrania

Książnica Pruszkowska korzysta ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Spotkanie w Filii nr 7

100  LAT STOSUNKÓW DYPLOMATYCZNYCH POLSKA – JAPONIA. KONKURS PLASTYCZNY  

 

 

21 listopada w Czytelni Biblioteki przy ul. Księcia Józefa 1 odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród za udział w Konkursie Plastycznym „Japonia w moich oczach”.

Do autorów nagrodzonych prac trafiły one z rąk Dyrektora Książnicy Pruszkowskiej Grzegorza Zegadło.

 

 

 

 

W konkursie udział wzięli uczniowie: Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego, Szkoły Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza, Szkoły Podstawowej nr 10 im. Marii Konopnickiej, Szkoły Podstawowej w Podkowie Leśnej oraz Szkoły Podstawowej Niepublicznej nr 39 i Szkoły Podstawowej Azymut Stowarzyszenia Sternik.

Wystawę pokonkursową można oglądać od 21 listopada do 5 grudnia 2019 roku w Czytelni Filii nr 7.

 

 

 

Kolejna edycja konkursu w przyszłym roku. Zapraszamy!

 

 

 

 

Dziękujemy Restauracji „Oshij Sushi” za ufundowanie Nagród Głównych.

Składamy podziękowania nauczycielom: Ewie Lis ze Szkoły Podstawowej nr 6, Agnieszce Żwirskiej ze Szkoły Podstawowej nr 2, a w szczególności Monice Mikuszewskiej z Filii nr 1.

Osobne i równie gorące podziękowania składamy Wydziałowi Informacji i Kultury Ambasady Japonii w Warszawie za wsparcie naszego konkursu w postaci upominków.

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego

„Japonia w moich oczach”

 

Dnia 13.11.2019 Komisja Konkursowa w składzie:

 

  1. Grzegorz Zegadło – dyrektor Książnicy Pruszkowskiej im. H. Sienkiewicza
  2. Krystyna Stępień – kierownik Filii nr 7 Książnicy Pruszkowskiej
  3. Ewa Lis – nauczyciel-bibliotekarz SP nr 6

 

dokonała oceny prac plastycznych, które napłynęły na konkurs plastyczny „Japonia w moich oczach” organizowanym przez Książnicę Pruszkowską i restaurację „Oshij Sushi”.

Komisja Konkursowa przyznała trzy pierwsze nagrody:

  1. Zofia Tarapata
  2. Klaudia Krzyżanowska
  3. Lena Wierzbicka

 

Pozostałe prace otrzymały:

wyróżnienia – I

Marika Bociąg

Aleksandra Borowska

Filip Brzozowski

Katarzyna Ćwil

Nina Hrynkiewicz-Stuss

Małgorzata Ignaciuk

Aleksandra Jaroszyńska

Tomasz Komorowski

Marek Korzeń

Barbara Kucharska

Martyna Luzeńczyk

Patrycja Luzeńczyk

Inga Świąder

Maciej Świąder

Tamara Paulina Świderska

Ignacy Świderski

Jan Torbicz

Gabriela Warachowska

Barbara Wysocka

wyróżnienia – II

Marika Bociąg

Wiktoria Cesarska

Jagoda Drzewiecka

Marcin Jagodziński

Hanna Lipowska

Antonina Milczarek

Agata Obrębska

Lidia Pniewska

Nataniel Sawicki

Miłosz Setelnicki

Zofia Sienkiewicz

Wiktor Sierpiński

Hanna Syga

Łucja Szetelnicka

Maria Szostkiewicz

Ignacy Świderski

Maja Wengrzik

 

 

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród

odbyło się  się 21 listopada 2019 r. godz. 1200

w Książnicy Pruszkowskiej Filia nr 7, ul. Księcia Józefa 1.