Przedszkolaki w Filii Nr 1

W piątek 18 października Filię Nr 1 odwiedziła grupa 5-latków z
Przedszkola Niepublicznego Piotruś Pan w Pruszkowie

Mali czytelnicy przyszli do nas wraz z Paniami Wychowawczyniami, aby samodzielnie wybrać książki do głośnego czytania.

Wspólnie znaleźliśmy także wiersze, które doskonale uzupełnią zbliżające się zajęcia przedszkolne z okazji Dnia Kundelka, obchodzonego 25 października.

Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem obserwowały naszą pracę w bibliotece i oglądały wybrane do wypożyczenia książeczki.

Już niebawem spotkamy się na zajęciach „Książka w bibliotece”, podczas których zapoznamy się ze szczegółami funkcjonowania biblioteki oraz zasadami korzystania z księgozbioru.

Do zobaczenia w listopadzie!