Promyk2 w Filii 3

Poznajemy bibliotekę!
Poranny deszcz nie przestraszył dzieci z Przedszkola Niepublicznego Promyk 2, które odwiedziły dziś Filię nr 3.

Dla wielu to była pierwsza wizyta w bibliotece. Poznawaliśmy różne rodzaje książek – okazało się, że z książkami można się nieźle bawić – i to niekoniecznie czytając!

Pomogła nam w tym zwłaszcza „Książka z dziurą” Herve Tullet’a oraz „Kto zjadł biedronkę” Hectora Dexeta.

Jak zwykle zachęcałyśmy dzieci do wzięcia udziału w projekcie „Z książką na start”.

Mamy nadzieję, że wkrótce ponownie się spotkamy – tym razem przy bibliotecznej ladzie!”