Filia nr 7 i SP nr 6 – Noc Bibliotek

Inauguracja Nocy Bibliotek – film „Ptyś i Bill”

W ramach Nocy Bibliotek Filia nr 7  Książnicy Pruszkowskiej i Biblioteka Szkoły Podstawowej  nr 6   zorganizowały projekcję  filmu „Ptyś i Bill”.

Film przedstawia historię adopcji psa o imieniu Bill przez francuską rodzinę. Przyjaźń chłopca-Ptysia i rudowłosego spaniela staje się początkiem wielu zabawnych przygód. Projekcja filmu była przyjęta bardzo pozytywnie  i wzbudziła wśród uczestników dużo emocji.

Naszymi gośćmi byli uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej nr 6 wraz z wychowawczynią Agatą Olędzką.

Spotkanie miłośników kina miało miejsce w czytelni Biblioteki przy ul. Księcia Józefa 1.