Piknik Country w Malichach

Przed nami jesień – ale jeszcze wczoraj Książnica Pruszkowska brała udział w Pikniku Country Malichy – Pożegnanie lata w Pruszkowie.

Nasze stoisko pod gościnnym namiotem Miasta Pruszków zgromadziło wielu sympatyków książki! Przygotowaliśmy bogatą ofertę wydawnictw poruszających lokalną historię, najmłodsi oglądali książeczki dostępne w Filii nr 3 (najbliższej dla mieszkańców Malich), kolorowali lub mogli wziąć udział w konkursie plastycznym na temat „Moja ulubiona postać z bajki”.

Dorośli również znaleźli coś dla siebie.

Wszystkie prace nas wzruszyły – a kilka najładniejszych zostało wyróżnionych i nagrodzonych książkami.

Zwycięzcom gratulujemy!
Piknik był też wspaniałą okazją do promocji wśród rodziców dzieci w wieku 0-6 lat projektu „Z książką na start” – Paszporty małego czytelnika są do odbioru w każdej pruszkowskiej bibliotece.

A mieszkańców Malich i Tworek serdecznie zapraszamy do odwiedzenia najbliższej biblioteki – Filii nr 3 przy ul. Bohaterów Warszawy 11
(vis-a-vie SP nr 1).