Czytelnia w Przedszkolu Miejskim nr 2 im. Kubusia Puchatka

Z naszymi bibliotecznymi opowieściami trafiliśmy dziś do grupy  „Maleństwa” w Przedszkolu Miejskim nr 2 im. Kubusia Puchatka w  Pruszkowie.

Dzieci dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biblioteką,  dlatego powtórzyliśmy sobie zasady dobrego traktowania książek.

Dzieci  obiecały, że będą się dobrze opiekować książkami, dlatego mogliśmy  każdemu wręczyć medal „Przyjaciela książek”.

Trzymamy Was za słowo i  czekamy na Wasze odwiedziny w bibliotece.

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW – do biblioteki mogą się zapisać nawet  takie maluszki.
Bogata oferta literatury dziecięcej jest dostępna w Filiach Książnicy  Pruszkowskiej – nr 1, 2, 3, 5, 6 oraz 7. Więcej informacji na naszej  stronie: http://biblioteka.pruszkow.pl