Lekcja biblioteczna w Filii nr 4

17 maja odbyła się kolejna lekcja biblioteczna dla dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Pruszkowie

Nasi mali czytelnicy przypomnieli sobie zasady wypożyczania książek oraz w jaki sposób zachowywać się w bibliotece.

W czytelni przedszkolaki wysłuchały śpiewanki Wandy Chotomskiej „Na majówkę, na wędrówkę”, po której opowiadały o swoich podróżach i wycieczkach z rodzicami.

Następnie dzieci zapoznały się z „Rozśmieszankami-rozmyślankami” Danuty Wawiłow. Najbardziej przypadły im do gustu wierszyki „Zapach czekolady” oraz „Babcia i pudel”.

Na koniec dzieci zaśpiewały nam piosenki „Panie Janie”, „Była sobie żabka mała” oraz malowały tematyczne kolorowanki.