Tydzień Bibliotek z Filią nr 7 – Zakamarki

„ZAKAMARKI” – DUNIA I MATTIS, „ANTYKWARIAT… „ – WARSZTATY CZYTELNICZE

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w Szkole Podstawowej Niepublicznej nr 39 miały miejsce warsztaty czytelnicze Wydawnictwa Zakamarki.

W ramach godzinnych zajęć dla uczniów klas I, II, III i IV  przeprowadzonych przez Panią Ewę Mioduszewską odbyło się interaktywne czytanie fragmentów książek, uzupełnione pokazem multimedialnym.

Warsztaty przeprowadzone były w oparciu o książki z serii: „Życie według Duni”, „Moje szczęśliwe życie”… „Matis i jego przygody – E. Erikkson i R. i S. Lagercrantz oraz „Antykwariat pod Błękitnym Lustrem” – M. Widmarka.

Na zakończenie podziękowanie i bukiet kwiatów.

Organizatorem warsztatów była Biblioteka przy ul. Księcia Józefa 1.