ZNAKIEM TEGO OSKARŻONY – PROMOCJA KSIĄŻKI

Książnica Pruszkowska oraz Spółdzielczy Dom Kultury w Pruszkowie zapraszają na wieczór promocyjny z Tadeuszem Hubertem Jakubowskim i jego najnowszą a zarazem najstarszą książką – ZNAKIEM TEGO OSKARŻONY.

Ta książka musiała być w końcu przez nas wydana, ponieważ to właśnie od jej pierwszej edycji przez Świat Książki zaczęła się przyjaźń Książnicy Pruszkowskiej z Autorem. Minęło też wiele lat od wydania od wydania pierwszego, a poza tym – nasze jest pełniejsze i dużo ładniejsze.

Całkowity dochód ze sprzedaży egzemplarzy promocyjnych Autor, jak zwykle przeznacza na cele charytatywne.

Zapraszamy w piątek, 26 kwietnia o godzinie 18.00

Spółdzielczy Dom Kultury, ulica Hubala 5 w Pruszkowie