Szachy w Filii Nr 1

W sobotę 06.04.2019 r. w Filii nr 1 odbyły się kolejne, przedostatnie już zajęcia z cyklu „Mały szachista w bibliotece”.

Uczestnicy indywidualnie utrwalali z Instruktorem dotychczas zdobytą wiedzę z zakresu szachowej magii. Wszyscy gracze doskonale opanowali już podstawy i zasady, pozwalające na swobodną grę.

Niektórzy radzą sobie tak dobrze, że mogą zacząć brać udział w turniejach szachowych i z powodzeniem zdobywać kategorie szachowe.

Dla wszystkich bez wyjątku nasze edukacyjne spotkania są nie tylko pożyteczną nauką, ale także doskonałą zabawą!

W oczekiwaniu na zajęcia lub po ich zakończeniu, popularnością cieszy się nasz biblioteczny kącik dziecięcy z literaturą przeznaczoną dla najmłodszych. Uczestnicy nigdy nie wychodzą z biblioteki z pustymi rękoma – oprócz pracy domowej wręczonej przez Pana instruktora, zawsze wybiorą sobie „małe co nieco” z naszej książkowej oferty 😉

Na kolejne, kończące szachowy cykl zajęcia, zapraszamy w sobotę 1 CZERWCA!

Pozdrawiam,
Monika Mikuszewska