Przedszkolaki w Filii Nr 1

W czwartek 28.02.19 r Filię nr 1 odwiedziła grupa 4-latków z zaprzyjaźnionego Przedszkola Niepublicznego Piotruś Pan w Pruszkowie.

„Dzwoneczki” po raz kolejny przybyły pod opieką Pań wychowawczyń, aby wspólnie wybrać literaturę do głośnego czytania podczas zajęć przedszkolnych.

Następnego dnia, w piątek 01.03.19 r z rewizytą przybyła do nas starsza grupa przedszkolna.

„Indianie”, jak na zerówkową grupę przystało, doskonale poradzili sobie z samodzielnym wyborem książek. Wszystkie przedszkolaki zachowywały się zgodnie z zasadami savoir-vivre panującymi w bibliotece,
przyswojonymi podczas niedawno przeprowadzonych zajęć bibliotecznych „Książka w bibliotece”.

Nieustająco wzbogacamy i dopieszczamy nasz dziecięcy kącik literacki, dlatego takie wizyty wyjątkowo nas cieszą,
a zadowolone buzie najmłodszych czytelników są największą nagrodą za włożone starania.

Monika Mikuszewska