Lekcja biblioteczna w Filii Nr 1

W czwartek 22.11.2018 r Filię nr 1 Książnicy Pruszkowskiej odwiedziły także dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Piotruś Pan” na Żbikowie.

Wzięły udział w lekcji bibliotecznej ” Książka w bibliotece”, zapoznając się z biblioteką i zamieszkującymi w niej książkami.

Największą popularnością, jak zwykle cieszył się kącik małego czytelnika, który po uprzednim wysłuchaniu wierszy i pogadance tematycznej, został ochoczo oblężony przez małych czytelników. Oferta księgozbioru przeznaczonego dla najmłodszych spotkała się z ogromnym entuzjazmem gości. Biblioteczne zakładki, które otrzymali uczestnicy spotkania, z pewnością zostaną wykorzystane przy domowym czytaniu wypożyczonych książek.

Już niebawem spotykamy się w Przedszkolu!