Dziewiątka w Czwórce

Przedszkole Nr 9 w Filii Nr 4

16 marca Filię nr 4 odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 9 w Pruszkowie.

Grupa była w naszej placówce po raz pierwszy, stąd głównym celem wizyty było zapoznanie się z biblioteką.

Jako że były to siedmiolatki, mogły pochwalić się odczytywaniem napisów na przekładkach działowych czy alfabetu porządkującego niektóre działy.

Kilkoro przedszkolaków miało sprecyzowane zainteresowania, pytali o konkretne działy i chcieli obejrzeć książki.

Na spotkaniu nie zabrakło też głośnego czytania. Dzieci wysłuchały bajek Lwa Tołstoja  z książki „Opowiastki i bajeczki”, a następnie chętnie odpowiadały na pytania.

Na zakończenie poczęstowały się cukierkami i obiecały wracać do biblioteki.