Ekologiczny piątek w Filii Nr 5

EKOLOGICZNY PIĄTEK TRZYNASTEGO

DSC_0073

13 maja odbyło się zakończenie konkursu JAK DBASZ O SWOJĄ PLANETĘ.

DSC_0063

Spotkanie miało miejsce w pięknie przystrojonej sali przedszkolnej.

DSC_0060

DSC_0061

Dzieci z różnych grup wykonały piękne prace, które będą ozdabiały naszą bibliotekę.

DSC_0071

DSC_0072

DSC_0074

DSC_0075

Książnica Pruszkowska  chcąc nagrodzić przedszkolaki, które wzięły udział w ekologicznym konkursie przygotowała prezenty w postaci książek z płytami do posłuchania oraz dyplomy dla każdego uczestnika.

DSC_0064

DSC_0067

Na zakończenie spotkania maluchy wysłuchały fragmentu książki pt.,Eko Świrek”, mówiącego o konieczności dbania o nasze środowisko.

DSC_0069

Byłyśmy bardzo wzruszone gdy podczas tego wydarzenia otrzymałyśmy piękne podziękowanie w postaci dyplomu za współpracę i zachęcanie dzieci do czytania i odwiedzania biblioteki.

DSC_0070

My również bardzo dziękujemy za współpracę.

DSC_0078