Finał konkursu – Namaluj ilustrację do swojej ulubionej książki

DSC02491

11 grudnia Filia nr 5 Książnicy Pruszkowskiej miała przyjemność odwiedzić

Miejskie Przedszkole nr 11 w Pruszkowie

Towarzyszył nam Pan Dyrektor Grzegorz Zegadło, gdyż właśnie dzisiaj miało nastąpić uroczyste zakończenie konkursu pt.: ,,Namaluj ilustrację do swojej ulubionej książki”.

DSC02493

DSC02506

Prace dzieci okazały się prześliczne. Nie chcąc wyróżniać żadnego dziecka nagrody książkowe zostały przeznaczone dla poszczególnych grup przedszkolnych, biorących udział w konkursie, natomiast wszystkie dzieci otrzymały dyplomy uczestnictwa.

DSC02495

DSC02496

DSC02500

DSC02503

Pięknie wykonane prace będą ozdobą naszej biblioteki.

Pan Dyrektor serdecznie podziękował dzieciom, Pani Dyrektor Przedszkola i Paniom Wychowawczyniom za udaną i owocną współpracę z biblioteką, a także złożył życzenia świąteczne w imieniu wszystkich pracowników.

My również dołączamy się tych życzeń.

DSC02507

DSC02508