Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących – Edycja 2016

 

P  O  L  E  C  A  M  Y

darmowy eBook fantasy do pobrania

Książnica Pruszkowska korzysta ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Zmysły Prysły
Spektakle finałowe projektu „Zmysły Prysły. Pruszkowska Kuchnia Teatralna”

 

Czy wiecie, jak wygląda ulica Bolesława Prusa nocą? Jakie rozmowy słychać na pruszkowskim targu w piątek rano? Jak pachnie park Potulickich i pruszkowska piekarnia? Co przypomina dźwięk WKD i PKP?


Pruszkowska młodzież uczestnicząca w bezpłatnych warsztatach teatralnych starała się odpowiedzieć na te i wiele innych pytań. Przez dwa tygodnie za pomocą wszystkich zmysłów trwały dociekliwe badania naszego miasta. W efekcie, używając teatralnych metafor, został stworzony niepowtarzalny spektakl i tym samym żywy obraz Pruszkowa. Do przygotowania przedstawienia młodzież wykorzystała zbierane przez siebie przeróżne dźwięki, obrazy, fotografie, prace plastyczne i teksty.


Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju „Innowatorium” zaprasza serdecznie na spektakle finałowe projektu „Zmysły Prysły. Pruszkowska Kuchnia Teatralna”. Przedstawienia prezentowane będą dwukrotnie (19 i 20 lipca) w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury przy ul. Hubala 5 w Pruszkowie. Wstęp wolny.

 

Terminy i godziny spektakli:

19 lipca (niedziela) – godz.15.00

20 lipca (poniedziałek) – godz.18.30

 

Projekt „Zmysły Prysły. Pruszkowska Kuchnia Teatralna” realizowany jest w ramach programu „Lato w teatrze” Instytutu Teatralnego finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szczegóły projektu na stronie internetowej: www.innowatorium.org (zakładka Projekty)

Informacje o programie „Lato w teatrze” na stronie internetowej: www.latowteatrze.pl (zakładka DLA MEDIÓW)