Wakacje w Filii nr 7

LATO I WAKACJE W POEZJI DLA NAJMŁODSZYCH

7 lipca  miało miejsce pierwsze spotkanie w ramach programu Wakacje w Bibliotece.

Uczestniczyły w nim dzieci, młodzież i wychowawczynie z półkolonii organizowanej przez Polski Komitet Pomocy  Społecznej przy ul. Księcia Józefa 1 oraz wolontariuszka, studentka Filologii czeskiej.

Program spotkania

Spotkanie z poezją „Wierszyk wakacyjny” Stanisława Wyspiańskiego i „Wynalazek na piątkę z plusem” Ludwika Jerzego Kerna.

„I cóż kochany Panie Leonie, …” – inscenizacja wiersza „Wędrówki wakacyjne”. Doskonała zabawa dla wszystkich uczestników spotkania.

Zabawy plastyczne, „Kino siódemki”, dyplomy i nagrody oraz słodki poczęstunek.

Do zobaczenia na kolejnym super wakacyjnym spotkaniu w bibliotece!!!