Tuptusie w Filii 5

29 kwietnia do naszej biblioteki przyszły dzieci z przedszkola BABY CLUB TUPTUŚ

Urocze cztero- i pięciolatki zwiedzały naszą bibliotekę, zadawały pytania, oglądały księgozbiory. Dla wielu z nich były to pierwsze odwiedziny w takim miejscu.

Chcąc urozmaicić gościom pobyt przeczytałyśmy  fragment książki  z cyklu  Opowiadania dla mojej córeczki : opowiadania o zwierzętach , oraz historię Tuptuś w przedszkolu.

Dzieci były bardzo zadowolone z tej wizyty. Otrzymałyśmy zaproszenie do rewizyty w tuptusiowym przedszkolu oraz piękne podziękowanie  napisane przez panie wychowawczynie i prezent dla biblioteki w postaci książek, które staną na naszych półkach.