Lekcja biblioteczna w Filli Nr 5

JAK ZMIENIAŁA SIĘ KSIĄŻKA NA PRZESTRZENI WIEKÓW

Do naszej biblioteki przyszli  uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej    Nr 39 w Pruszkowie

Pokazałyśmy dzieciom  bibliotekę, zapoznałyśmy z naszą pracą a także opowiedziałyśmy o tym, jak zmieniała się książka na przestrzeni czasu.

Dzieci były świetnie przygotowane  i nasza lekcja biblioteczna przebiegła bardzo przyjemnie .

Pani Ewa przeczytała dzieciom opowiadanie Renaty Piątkowskiej pt. ”Dukat” oraz fragment książki G. Kasdepke pt. ”Detektyw Pozytywka”.

Wzbogaciłyśmy się o piękny regulamin WZOROWEGO CZYTELNIKA, spisany własnoręcznie przez dzieci.