Spotkanie z Agnieszką Frączek

26 października w Spółdzielczym Domu Kultury odbyło się spotkanie z Agnieszką Frączek

Pisarką, której prawdziwą pasją jest tworzenie wierszy i opowiadań dla najmłodszych.
Wielką frajdę sprawia jej zabawa językiem, zwłaszcza w twórczości dla dzieci. Autorka m.in. Banialuki do zabawy i nauki”, „Dobre obyczaje czyli z przyrodą za pan brat”,
Dranie w trawie, czyli wiersze trudne niesłychanie”, „Jedna literka, a zmiana wielka”, „Kochana mamusia”, „Kochany Tatuś”.

Pani Agnieszka opowiedziała dzieciom jak powstaje książka. Posłużyła jej do tego bardzo interesująca i poruszająca historia o kotkach, które znalazła na strychu w trakcie wakacji. Historię tą przybliżyła młodym czytelnikom w jednej ze swoich książek.

Dzieci w wielką uwagą wsłuchiwały się w opowieść o małych kotach. Bardzo aktywnie i z wielką ochotą uczestniczyły w rozmowie i odpowiadały na pytania.

Po spotkaniu dzieci miały możliwość indywidualnej rozmowy z Panią Agnieszką. Mogły również uzyskać dedykację oraz autograf.

Kolejne spotkanie w ramach cyklu Źródło inspiracji już w listopadzie.

Organizatorzy:

Społeczne Stowarzyszenie ”Forum Pruszków”                  Źródło – dobre miejsce dla Rodziny

Książnica Pruszkowska                                                              Spółdzielczy Dom Kultury

Nasi partnerzy:

• Stacja Pruszków