• Academica

Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących – Edycja 2016

 

P  O  L  E  C  A  M  Y

darmowy eBook fantasy do pobrania

Książnica Pruszkowska korzysta ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Wernisaż wystawy Ady Bold
26 czerwca, w naszej

Galerii Książnica, przy ulicy Chopina 1A odbył się wernisaż Ady Bold

Wernisaże, jakie mają miejsce w naszej malutkiej Galerii, zdążyły już wypracować sobie swój własny, niepowtarzalny styl. Poza tym, że są znakomitą okazją do zaprezentowania pruszkowskich artystów oraz ich dorobku, stają się miejscem spotkań tychże artystów, ich przyjaciół i znajomych, a także wszystkich miłośników sztuki. Miejscem, gdzie wszyscy czują się dobrze.

Podobnie było i tym razem. Wśród gości obecni byli ci, którzy już wystawiali u nas swoje prace oraz ci, którzy chcieli by to zrobić. Kolejka chętnych jest długa, bowiem nasza Galeria cieszy się coraz większą popularnością.

Obecna wystawa, to wyłącznie obrazy olejne Autorki. Znając jej twórczość, wiemy jednak, że ma w swoim dorobku również niemałą ilość akwareli. Czekamy z niecierpliwością na ich prezentację.

Wystawa Ady Bold potrwa do końca sierpnia. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej Galerii w Filii Nr 4 i podziwiania tych prac.

Fotografie Tomasza Malczyka z Głosu Pruszkowa. Więcej – jak zwykle – w galerii fotografii na naszej stronie

_______________________________________________________
Autorka skromnie o sobie:

Do Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków należę od 2007 roku.

Moją pasją jest malarstwo olejne, akwarela – głównie pejzaże, kwiaty, ciekawa architektura oraz portrety. Swoje umiejętności zaczęłam rozwijać w Stowarzyszeniu Twórców Kultury na warszawskim Podwalu. Następnie uczęszczałam na zajęcia plastyczne pod kierunkiem profesora Jerzego Turka. Po dość długiej nieobecności w kraju, wstąpiłam do Galerii Sztuki Współczesnej Ad-Hoc w Ursusie, gdzie pod kierunkiem pani Grażyny Kossowskiej doskonalę swoje umiejętności. Biorę udział w wielu wystawach o różnej tematyce, uczestniczę w zajęciach prowadzonych przez WSP, co bardzo pomaga mi w zdobywaniu wiedzy o malarstwie. Jestem członkinią Pruszkowskiego Klubu „Sztuka” z siedzibą w Pałacyku Sokoła.


przykłady twórczości